PravidláRegistrovaťPrihlásiť
Obsah fóra…_…Dole…Choď na stránku: 1

Pravidlá

Autor Správa:
Administrátor Marián
Príspevok
Príspevok Napísal: Administrátor Marián25.06.2017 - 20.46.18 …Hore
 1. Píšte Slovensky alebo Česky poprípade Vaším materským jazykom. Za Cudzojazyčné texty si zodpovedáte Vi sami autori.

 2. Je zakázané porušovať zákony Slovenskej republiky. Porušovateľovi bude okamžite (bez predchádzajúceho upozornenia) zamietnutý ďalší prístup a jeho údaje môžu byť poskytnuté polícii.

 3. Jednajte s ostatnými slušné. Zakázané je akékoľvek urážanie, osočovanie, zosmiešňovanie, ponižovanie ostatných členov diskusného fóra, rasistické narážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, vtipkovanie s tematikou postihnutia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo rasovej diskriminácie, ďalej hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny a akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu, musí byť zakázaná zákonom a bude znamenať nekompromisne vylúčenie z fóra.

 4. Prísne je zakázané zneužívanie diskusie k zdieľaniu informácii o warezu či iným ilegálnym aktivitám.

 5. Mimo vyhradené kategórie nie sú dovolené príspevky s komerčným podtextom. Affiliate marketing nie je povolené. Ponúkané výmeny odkazov tiež ne

 6. Je ZAKAZANE vkladat odkazy na pornostranky!!!

 7. Nesnažte sa odpoveď vynútiť napr. opakovaným zakladaním témy, alebo neustálym prispievaním každých x hodín. Žiaľ, niekedy ani tí najpovolanejší nevedia odpoveď.

 8. Používatelia nesmú vytvárať, alebo organizovať súťaže.

 9. Každý používateľ môže mať len jeden účet, viacnásobná registrácia a využívanie viacerých účtov bude mať za následok vymazania ostatných účtov. Alebo vylúčenie z fóra.

 10. E-mailová adresa je používaná len pre potvrdenie Vašich registračných údajov a hesla (pre poslanie nového hesla, pokiaľ ste zabudli aktuálne), heslo je v databáze marianbook. Vedenie fóra si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel bez upozornenia!!!

 1. Je dôrazne zakázané spochybňovať existenciu pravidla č. 11. Jednoducho povedané berte život a fórum s humorom a pokojom.

Obsah fóra…_…Hore…Choď na stránku: 1
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre. Žiaľ zatiaľ ešte nie je táto funkcia možná :-(
Vyrobil © Marián Škriečka 30.10.2012 Copied from ©PCforum
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.